Live Wallpaper for Me

Ücretsiz eğlence uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67.1 MB
  • Version 1.9
  • Dil İngilizce
  • Firma IAC Search & Media Europe Ltd.
Live Wallpaper for Me uygulaması, ruh halinize uyacak olağanüstü duvar kağıtlarıyla cihazınızı süslemenizi sağlar!

Live Wallpaper for Me uygulamasıyla, seçkin arka planlar ve müthiş HD duvar kağıtlarıyla ekranınızı tamamlayın! Profesyonel tasarımcıların oluşturmuş olduğu yüksek kaliteli duvar kağıtlarını kullanmak oldukça kolay!

Ekranınızı müthiş atlama manzaralarıyla, yüzünüzü güldüren sevimli evcil hayvanlarla veya düşüncelerinizi taşıyan hipnotik soyut dinamik kalıplarla canlandırabilirsiniz. Kilit ekranınızda güçlü kozmik bir patlamaya bile şahit olabilirsiniz.

Etkileyici duvar kağıtlarından birini seçip kaydetmeniz yeterli olacaktır. Kilit ekranı veya duvar kağıdı seçeneklerinden hangisini istiyorsanız tek dokunuşla belirlemeniz yeterli olacaktır.

Ekranınız için yüksek kaliteli animasyonlar da kullanabilirsiniz. Sizde Live Wallpaper for Me uygulamasını yükleyerek, cihazınızın hayran bakışları çekmesini sağlayın!

 Düşük güç modu özelliğiyle canlı duvar kağıtlarını ayarlayamadığınızı unutmamanız gerekir.

İstediğiniz arka planları uygulamanıza aktararak kullanabilmeniz de mümkün. Uygulamanıza yeni canlı duvar kağıtları yüklendiğinde de sizi bilgilendirmek için cihazınıza bildirimler gelir.

Live Wallpaper for Me uygulaması iPad ve iPhone için geliştirilmiş, ücretsiz bir uygulamadır. Sizde bu uygulamayı hemen indirerek, cihazınızın yüksek kalitede ve ilginç duvar kağıtlarıyla görünmesini sağlayın. Üstelik beğendiğiniz duvar kağıtlarını arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ara yüzü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde cihazınızın güzel bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Live Wallpaper for Me indir